מיומנות למידה

האם גם הילד שלכם סובל מקשיים בלמידה?

בעבר הלא רחוק כאשר ילד לא היה מסוגל ללמוד היו קוראים לא עצלן או טיפש, אך היום כבר ידוע כי לעיתים שיפור של מיומנות למידה יכול לאפשר לילד בכל גיל להצליח ללמוד את החומר הנלמד בבית הספר. מיומנויות הלמידה כוללת יכולות וכישורים שהילד צריך ללמוד במהלך חייו, כאשר את חלקן הוא יפתח באופן עצמאי אבל את רובם הוא ילמד כחלק מהלמידה בבית הספר. בית הספר מלמד בשיטה מאוד מסוימת, גם אם המורים מנסים לעשות שינויים בשיטות ההוראה השיטה הכללית של משרד החינוך היא הקובעת. באמצעות הקניית כלים מקצועיים לילד שלכם, ניתן לשפר יכולות לימוד ולהביא את הילד לרכישת ידע בצורה מהירה וקלה יותר.

להגיע להישגים לימודיים עם שיטות למידה

כל ילד יכול להצליח בלימודים ואסור לוותר על אף ילד המעוניין להגיע להישגים. מה שחשוב לעשות הוא קודם כל לאבחן את התסמינים מהם הוא סובל, כאשר התסמינים יכולים להיות רחבים ולכלול בעיות ולקויות למידה שונות כמו הפרעת קשב וריכוז. אז איך זה מתבצע ואיך משפרים את יכולות הלמידה של הילד? דבר ראשון שיש לעשות הוא לבצע אבחון מקצועי עבור הילד שלכם. האבחון מתבצע במכון ללקויות למידה על ידי מטפלים ופסיכולוגים המתמחים בתחום. לאחר האבחון, אתם מקבלים חוות דעת מהמכון ומחליטים איזו תוכנית טיפולית תתאים עבורו על פי חוות הדעת שקיבלתם.

שיפור מיומנות לכל מקצוע נלמד

היתרון בשיפור מיומנות למידה בא לידי ביטוי באפשרות לשפר דרכי עבודה של הילד שלכם עבור כל מקצוע לימודי ולאו דווקא לשיפור יכולת למידה במקצוע אחד. בתהליך הטיפולי, הילד שלכם ילמד אסטרטגיות למידה מתקדמות ומוכחות אשר יסייעו לו להפנים חומר נלמד, לדעת איך להתנהל עם חומר הדורש לוגיקה ולשפר את הלמידה של מקצועות המדעים והמתמטיקה.

מכון מקצועי לשיפור מיומנות למידה

לקבלת מידע נוסף על שיפור של מיומנות למידה אצל הילד שלכם, צרו קשר עם מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה הממוקם בעיר תל אביב ומסייע למאות תלמידים בכל שנה לשפר את יכולות הלמידה שלהם בכל המקצועות בבית הספר. צוות המכון נחשב למוביל בתחום ומשתמש בשיטות המתקדמות ביותר לשיפור מיומנויות ויכולות למידה.

Call Now Button